+ Dodaj obiekt noclegowy
England Polish

LOGOWANIE

Nad Bugiem, Hrubieszów, Ślipcze 15

Nr id ogłoszenia: 1002
Cena: od 25 PLN za nocleg
Hostel: Nad Bugiem
Lubelskie, Roztocze Wyżyna Lubelska
Adres: Hrubieszów ( Hrubieszów ), Ślipcze 15
Kategoria: miasto
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi: 0

084 6911174
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 0 0 0 0 0 0 25 - PLN


Opis Oferty:

Gospodarstwo agroturystyczne położone nad malowniczym przełomem Bugu,jednym z najpiękniejszych odcinków rzeki w Europie. Bug to rzeka dzika, nieuregulowana. Wspaniałe łowiska wędkarskie (100m),cisza,spokój, piękna przyroda,śpiew ptaków,czyste powietrze(brak przemysłu)w pobliżu las obfity w grzyby i jagody.


 


Dobrze oznakowana ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż wschodniej granicy Państwa. W pobliżu wypożyczalnia rowerów. W niedalekiej odległości do zwiedzania dworki i pałace,tajemnicze kurhany i przydrożne kapliczki,kościoły i cerkwie,cudowne żródełko i ruiny zamku na Bugu, niezwykłe odkrycia archeologiczne oraz wiele innych atrakcji turystycznych. Wokoło domu dużo zieleni i sad owocowy. Oferujemy naszym Gościom smaczną domową kuchnie z produktów pochodzących w większości z naszego gospodarstwa rolnego np.swojskie wyroby wędliniarskie,mięso,drób,nabiał,warzywa i owoce.


Wygodne pokoje z TV.oraz salon gościnny. Duży,ogrodzony i bezpieczny parking,miejsce na ognisko i grill. Zapraszamy przez czły rok!!!Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Cennik:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Hrubieszów-Nad_Bugiem
Hostel
Hrubieszów
Cena: od 25 PLN
Zapisz się do newsletera:

ArtGlobal Copyright ©...

Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.