+ Dodaj obiekt noclegowy
England Polish

LOGOWANIE

Polana Lesna, Jastrzębia Góra, ul. Pustki 9 (Ostrowo-las)

Nr id ogłoszenia: 1676
Cena: od 2 PLN za nocleg
Pole namiotowe, Camping: Polana Lesna
Pomorskie, Półwysep Helski
Adres: Jastrzębia Góra ( Jastrzebia Góra ), ul. Pustki 9 (Ostrowo-las)
Kategoria: morze
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi: 0

511793002
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 0 0 0 0 0 0 2 - PLN


Opis Oferty:

Jastrzębia Góra leży w strefie Nadmorskiego Parku Krajoznawczego z ekosystemami, fauna i flora zwłaszcza, ze obok serfowanie czy lotni można wspaniale wędrować ścieżkami zdrowia pieszo, konno czy rowerami.

Na terenie Parku wydzielono aż 13 rezerwatów przyrody. Szczególnie godne uwagi są ponadwszystko ścieżki poznawczych rezerwatów: Przylądek Rozewie ze słynna filmowa Latarnia Morska z równie wspaniałym urwistym klifem nadbrzeżnym i wspaniałymi bukami, Bielawa na torfowiskach czy parów zwanym Lisim Jarem, gdzie występuje unikalna morska bogata i interesująca flora oraz bajecznie ukształtowany pagórkowaty teren.

Dzięki swojemu atrakcyjnemu i geograficzno-klimatycznego położeniu J.G. posiada niepowtarzalnie korzystny własny mikroklimat o właściwościach hartujących i zdrowotnych. Powietrze jest tu cały rok nieskarzone i czyste, wolne od wszelkich pyłów, gazów czy smogu a dodatkowo wzbogacone i przesycone cennymi dla zdrowia składkami mineralów m.in. życiodajnym jodem. Jod przenika tu swobodnie podczas morskich kąpieli czy nawet zwykłych wędrówek lub spacerów wzdłuż niekończącej sie plaży, jak po całym rezerwacie oraz lesie. Jod ten jest w wielkich ilościach rozpylany w powietrzu przez fale morskie a szczególnie po sztormach w wyniku dodatkowego parowania od słońca i ciągłego falowania wody morskiej, tworząc tzw. aerozol powietrzny łatwo wchłaniany przez płuca i skore. Zbawienny i cenny jod zwłaszcza dla turystów i ludzi z głębi lady czy gór jest nieocenionym lekiem i eliksirem życia, szczególnie po wspomnianych sztormach, które dodatkowo ponadto podczas spacerów stwarzają atrakcje szukania na plazach samorodków bursztynu dla wszystkich turystów i wczasowiczów, tak dorosłych, jak i dzieci oraz mlodziezy.

Osrodek nasz „Polana Lesna” lezy bardzo korzystnie na polanie lesnej przybrzeznego lasu modrzewiowego na wysokosci glownej plazy klifu baltyckiego i centrum kurortu Jastrzebia Gora. Do plazy glownej zaledwie 900 m. spacerkiem zdrowym.

Obiekt sezonowy calkowicie zamkniety i caly ogrodzony oraz pilnowany non stop.

Wielkie promocje szkolno-akademickie az 30% ulgi a maluchy ponizej 4 lat gratis.Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Cennik:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Jastrzębia Góra-Dom_Wczasowy_PASJA_w_Jastrzebiej_Gorze
Ośrodek wypoczynkowy
Jastrzębia Góra
Cena: od 60 PLN
Jastrzębia Góra-Maxim
Ośrodek wypoczynkowy
Jastrzębia Góra
Cena: od 39 PLN
Jastrzębia Góra-_dla_RODZIN_z_DZIECMI--_Lachs__Apartments
Sanatorium, Uzdrowisko
Jastrzębia Góra
Cena: od 30 PLN
Jastrzębia Góra-Dom_Wczasowy_Na_rufie
Ośrodek wypoczynkowy
Jastrzębia Góra
Cena: od 25 PLN
Jastrzębia Góra-Willa_Kotwica
Sanatorium, Uzdrowisko
Jastrzębia Góra
Cena: od 30 PLN
Jastrzębia Góra-Gwiazda_Polnocy
Apartament
Jastrzębia Góra
Cena: od 35 PLN
Jastrzębia Góra-Pokoje_Goscinne_Krokus
Apartament
Jastrzębia Góra
Cena: od 25 PLN
Jastrzębia Góra-Polana_Lesna
Pole namiotowe, Camping
Jastrzębia Góra
Cena: od 2 PLN
Jastrzębia Góra-Willa_Aisza
Apartament
Jastrzębia Góra
Cena: od 30 PLN
Jastrzębia Góra-POKOJE_U_WIKI_Jastrzebia_Gora_-__Mieroszyno
Willa
Jastrzębia Góra
Cena: od 22 PLN
Jastrzębia Góra-Hotel_EUROPA
Pole namiotowe, Camping
Jastrzębia Góra
Cena: od 50 PLN
Jastrzębia Góra-Cuma
Willa
Jastrzębia Góra
Cena: od 25 PLN
Zapisz się do newsletera:

ArtGlobal Copyright ©...

Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.