+ Dodaj obiekt noclegowy
England Polish

LOGOWANIE

Łosiowisko, Koczała, Stara Brda 2

Nr id ogłoszenia: 641
Cena: od 50 PLN za nocleg
Agroturystyka: Łosiowisko
Pomorskie, Szwajcaria Kaszubska
Adres: Koczała ( Koczała ), Stara Brda 2
Kategoria: lasy
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi: 0

0.598571294
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 0 0 0 0 0 0 50 - PLN


Opis Oferty:

Gospodarstwo Agroturystyczne Łosiowisko


Agroturystyka Pomorze. "Łosiowisko" położone jest na skraju Puszczy Człuchowskiej na terenie Pomorza Środkowego. Urozmaicona rzeźba terenu, duża lesistość oraz liczne polodowcowe jeziora tworzą niepowtarzalne krajobrazy. Duża odległość od większych ośrodków miejskich sprawia, że tereny Pomorza Środkowego zachowały swój dziki charakter, penetracja ludzka nawet w okresie letnim jest mała. Nasze gospodarstwo jest zlokalizowane w enklawie leśnej wewnątrz dużego kompleksu leśnego w miejscowości Stara Brda. Przed wojną w budynkach wykorzystywanych obecnie w celach agroturystycznych zlokalizowany był posterunek graniczny. Budynki usytuowano na skarpie na brzegu rzeki Brdy.


W tym malowniczym zakątku odpoczywał i tworzył Paukszta, tu powstała powieść "Wiatrołomy". Dzikość terenów otaczających gospodarstwo oraz mały ruch kołowy sprzyja pieszym i rowerowym wycieczkom. Podczas wycieczek mogą Państwo podziwiać faune i flore licznych rezerwatów przyrody w tym jeziora lobeliowe, dzikie ostoje zwierząt w tym bobra i wydry jak również orła bielika i bociana czarnego.


 


Urokliwe polodowcowe torfowiska tworzą niepowtarzalny klimat tych terenów, można na nich zaobserwować chronione gatunki takie jak rosiczka okrągłolistna.


 


Liczne jeziora oraz rzeka Brda stwarzają możliwości do wędkowania. Do atrakcji należą jednodniowe lub dłuższe spływy kajakowe. Obecność sosnowych lasów iglastych jak też buczyny pomorskiej stwarza prawdziwe eldorado dla grzybiarzy. Na amatorów dalszych wycieczek czeka zamek krzyżacki w Bytowie z XIV wieku, kamienne kręgi w "Węsiorach" oraz liczne dworki i pałace warte odwiedzenia. Lokalizacja naszej agroturystyki sprzyja również jednodniowym wypadom nad morze (około 100 km). W naszej agroturystyce oferujemy Państwu 20 miejsc noclegowych o wysokim standardzie.


 


Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę z prysznicem. TV w pokoju wypoczynkowym ogólno dostępnym. Naszym gościom udostępniamy parking, jest również możliwość garażowania samochodu. W sezonie letnim i przy większych grupach oferujemy noclegi z wyżywieniem poza sezonem istnieje możliwość pobytu na akwizycji własnej /aneksy kuchenne/. Ekologiczny profil gospodarstwa sprawia, że naszym gościom oferujemy potrawy w większości z produktów pochodzących z naszego lub okolicznych gospodarstw rolnych w tym ryby z własnego stawu i dziczyznę. Na życzenie gości organizujemy ogniska i imprezy okolicznościowe.


 


Dodatkowy kontakt tel. kom. 0 509 560 322Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Cennik:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Koczała-Losiowisko
Agroturystyka
Koczała
Cena: od 50 PLN
Zapisz się do newsletera:

ArtGlobal Copyright ©...

Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.