+ Dodaj obiekt noclegowy
England Polish

LOGOWANIE

Domek letniskowy na Roztoczu, Narol, Młynki 19

Nr id ogłoszenia: 5173
Cena: od 100 PLN za nocleg
Domek letniskowy: Domek letniskowy na Roztoczu
Podkarpackie, Roztocze Wyżyna Lubelska
Adres: Narol ( ), Młynki 19
Kategoria: lasy
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi: 0

664090750, 606532707
brak danych...
brak...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 0 0 0 0 0 0 100 - PLN


Opis Oferty:

Dom letniskowy na roztoczu. Lokalizacja Narol- Mlynki Dwupokojowy dom do wynajecia z 4 miejscami noclegowymi.


Możliwosc dostwienia dodatkowego łóżka.


Dom znajduje sie w bardzo spokojnej miejscowosci Mlynki, otoczonej lasami, z zalewem, oddalonej okolo 2 km od Narola, który cieszy się dużą ilością turystów. Idealna okolica dla amatorów aktywnego wypoczynku(rower, kajaki,piesze wycieczki) jak i osób chcących nacieszyć się ciszą, spokojem i przyjemnością obcowania z przyrodąFormularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Atrakcje w okolicy: sciezki rowerowe po Roztoczu, splywy kajakami po Tanwi, Jarmark Galicyjski w Narolu (7-9 lipiec), ok 15km od Narola znajdują się Szumy- jedno z najpiękniejszych miejsc na Roztoczu. Gwarantowane świeże powietrze, dużo grzybów,jagód.


Cennik:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Narol-Domek_letniskowy_na_Roztoczu
Domek letniskowy
Narol
Cena: od 100 PLN
Zapisz się do newsletera:

ArtGlobal Copyright ©...

Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.