+ Dodaj obiekt noclegowy
England Polish

LOGOWANIE

PROMETÓWKA, Zakopane, ul. Stara Droga 107

Nr id ogłoszenia: 64
Cena: od 35 PLN za nocleg
Schronisko: PROMETÓWKA
Małopolskie, Beskidy
Adres: Zakopane ( Krynica-Zdrój ), ul. Stara Droga 107
Kategoria: góry
Ilość miejsc: 0 Ilość pokoi: 0

(0-18) 471-23-27
brak danych...

Dostępne miejsca noclegowe: BRAK INFORMACJIUdogodnienia i wyposażenie:

Rozrywka w okolicy:

Aktywny wypoczynek:

Informacje dodatkowe:

Dostępność Ilość
pokoi
Ilość
miejsc
Ilość
Apartamentów
Pokoje
1 os.
Pokoje
2/3 os.
Pokoje
4/więcej os.
Ceny
inny 0 0 0 0 0 0 35 - PLN


Opis Oferty:

Prometówka to...


...mały, przytulny Ośrodek Wypoczynkowy położony w górnej części Krynicy-Zdroju w bardzo zacisznej części uzdrowiska, malowniczym otoczeniu lasów i łąk. Oddalony od centrum o około 2 kilometry a od wyciągów narciarskich "Słotwiny" około 1.80 kilometra. Otoczenie budynku (około 1 ha) stwarza doskonałą atmosferę do wypoczynku i rekreacji a piękne okolice zapewniają dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Z uwagi na lokalizację i warunki terenu Ośrodek nadaje się doskonale na organizowanie pobytów z dziećmi oraz dla grup integracyjnych (szczególnie latem). Wokół budynku teren o powierzchni około 1 ha jest ogrodzony. Znajduje się na nim: • plac zabaw dla dzieci, • namiot letni ze stołami do ping-ponga i piłkarzykami (oświetlenie), • mini boisko do piłki siatkowej i koszykowej, • szałas ogniskowy zadaszony i oświetlony, • altana z grillem, • parking dla samochodów osobowych i autokarów. Przy budynku znajduje się przystanek komunikacji prywatnej BUS - przejazdy co około 1 godzinę.


Dla grup:

Dla grup i gości indywidualnych proponujemy spędzenie wolnych wieczorów przy ognisku. W stylowym szałasie ogniskowym oddalonym zaledwie o 50 metrów od budynku a jednocześnie ukrytym w kameralnym lasku z płynącym wokół ogniska strumykiem organizujemy biesiady przy muzyce regionalnej lub popularnej oraz dyskoteki dla dzieci i młodzieży. Wynajem miejsca na ognisko, rezerwacja terminów oraz organizacja imprez ogniskowych wg uzgodnień indywidualnych (tel. 0 603-935-863). Serwujemy smaczne potrawy regionalne włącznie z pieczonym prosiakiem. Zimą po udanym kuligu rozgrzewamy gości ciepłym piwem, grzanym winem i gorącą muzyką. Zielone szkoły: Z uwagi na lokalizację i warunki terenu Ośrodek nadaje się doskonale na organizację pobytów dla zielonych i białych szkół, grup sportowych, obozów i kolonii. Dysponujemy 38 łóżkami z możliwością dostawienia dodatkowych 12 - w postaci łóżek piętrowych (Razem do 50 łóżek).


Dla Turystów:

Jaworzyna Krynicka - najwyższy szczyt w paśmie Jaworzyny Krynickiej należącym do Beskidu Sądeckiego. Oddalony od centrum Krynicy o niecałe 5 km wznosi się na wysokość 1114 m nad poziom morza. Dawniej, na południowych stokach pod szczytem znajdowały się gospodarstawa łemkowskie po których do dziś zachowały ukryte w lesie ślady po zabudowaniach. Dziś Jaworzyna jest najchętniej odwiedzanym miejscem przez turystów, wczasowiczów i kuracjuszy odwiedzających Krynicę. Około 100 m poniżej szczytu znajduje się schronisko turystyczne. Dotarcie na szczyt ułatwia kolej linowa. W zimie Jaworzyna jest atrakcyjnym miejscem dla narciarzy. Kolej Gondolowa - jest najdłuższą i najnowocześniejszą w Polsce. Długość trasy wynosi 2211 m. Dolna stacja znajduje się w dolinie Czarnego Potoku na wysokości ok. 650 m n.p.m. Szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m) osiąga się po około 6 minutach jazdy kolejką. Dzięki Kolei Gondolowej Krynica stała się nowoczesnym ośrodkiem narciarskim oferując liczne trasy dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Kolej liniwo-terenowa na Górę Parkową - wybudowana w roku 1937. Dolna stacja znajduje się w bliskim sąsiedztwie deptaku. Górna - na szczycie Góry Parkowej. Długość trasy kolejki wynosi 642 m. Na szczycie Góry Parkowej znajdują się rajskie ślizgawki oraz restauracja. Hala lodowa - posiada pełnowymiarowe lodowisko o wymiarach 30x60 metrów z trybunami mogącymi pomieścić 2635 osób na miejscach siedzących i dodatkowo około 300 osób stojących oraz 6 dużych szatni dla zawodników. Ponadto w hali jest czynna wypożyczalnia łyżew figurowych i hokejowych dla klientów i miłośników ślizgawek.


Serdecznie Zapraszamy!Formularz kontaktowy:

Twój email *
Temat *
Treść *
* Wymagane pola


W okolicy:

Cennik:Nocleg na MAPIEOGŁOSZENIA Z OKOLICY


Zakopane-Miktravel
Pensjonat
Zakopane
Cena: od 200 PLN
Zakopane-Barbara_i_Stefan_Swiechowicz
Willa
Zakopane
Cena: od 25 PLN
Zakopane-APARTAMENT_LUX_Z_KOMINKIEM_I_GARAZEM
Apartament
Zakopane
Cena: od 50 PLN
Zakopane-Pensjonat_Gerlach_-_Zakopane
Sanatorium, Uzdrowisko
Zakopane
Cena: od 49 PLN
Zakopane-PROMETOWKA
Schronisko
Zakopane
Cena: od 35 PLN
Zakopane-Willa_Olga
Pensjonat
Zakopane
Cena: od 145 PLN
Zakopane-U_DANIELA
Sanatorium, Uzdrowisko
Zakopane
Cena: od 35 PLN
Zakopane-Ekskluzywne_apartamenty_z_basenem_sauna_i_jacuzzi_w_Zakopanem_
Apartament
Zakopane
Cena: od 40 PLN
Zakopane-Willa_Regle
Apartament
Zakopane
Cena: od 60 PLN
Zakopane-Na_Uboczy_-_pokoje_w_Zakopanem
Agroturystyka
Zakopane
Cena: od 30 PLN
Zakopane-Chata_
Willa
Zakopane
Cena: od 100 PLN
Zakopane-Dolina_Krokusow
Pensjonat
Zakopane
Cena: od 50 PLN
Zapisz się do newsletera:

ArtGlobal Copyright ©...

Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.